V Slovenskej lekárni veríme, že lieky sú dôležitou súčasťou modernej zdravotnej starostlivosti a veríme, že naši pacienti majú právo očakávať bezpečnú, cenovo dostupnú a nákladovo efektívnu starostlivosť. Zaviazali sme sa poskytovať pacientom a zákazníkom spoľahlivé dodávky vysokokvalitných, bezpečných a účinných liekov. Pracujeme s najprísnejšími štandardmi kvality a zabezpečujeme, aby naši zákazníci dobre žili, cítili sa dobre a zostali dobre.

Slovenská lekárna spolupracuje s licencovanými a regulovanými lekárňami vo Švédsku, Kanade, Spojenom kráľovstve, Austrálii a na Novom Zélande, čo zabezpečuje, že vydávané lieky pochádzajú od vysoko regulovaných výrobcov a distribútorov, ktorí majú licenciu od príslušných orgánov príslušnej krajiny.

Hodnoty spoločnosti

Dôvera

Ak ste opatrní pri objednávaní liekov online, môžete nám dôverovať. Všetky naše poverenia sú zobrazené na našej webovej stránke a je možné ich skontrolovať s MHRA a Všeobecnou farmaceutickou radou

Pravý

Všetky naše lieky získavame priamo tu vo Veľkej Británii a môžete si byť istí ich pôvodom. Či už si vyberiete poprednú značku alebo cenovo výhodné generikum, všetky naše lieky sú originálne a účinné.

Ochrana osobných údajov

Vaše súkromie berieme veľmi vážne a nezdieľame vaše zdravotné údaje so žiadnou inou treťou stranou. K vašim lekárskym záznamom má prístup iba lekár alebo lekárnik a môžeme vám zaručiť ich bezpečnosť

servis

Náš tím, od našich lekárnikov až po náš špecializovaný tím zákazníckych služieb, je priateľský a vždy ochotný pomôcť. Ak máte problém alebo chcete o niečom diskutovať, sú vždy po ruke, aby vám pomohli prostredníctvom telefónu, živého chatu alebo e-mailu.

Odbornosť

Lieky môžu byť komplikované a preto vašu lekársku starostlivosť zverujeme len odborníkom. Máme na mieste superintendenta lekárnika a efektívnych online predpisujúcich lekárov, ktorí sú všetci vysoko kvalifikovaní a odborníci vo svojom odbore.

Diskrétnosť
Nemusíte sa obávať žiadnych odhalených dodávok, ktoré by ste si radšej nechali pre seba. Naše balíky sú neznačkové a neoznačené, čo znamená, že ich obsah je len pre vaše oči

Certifikácia a overenie