INFORMÁCIE O NÁKUPE

Všetky objednávky z nášho obchodu nad 1 000 EUR vám doručíme bezplatne na všetky adresy v Taliansku.

Dátum a čas doručenia závisia od vašej geografickej polohy, doručenie trvá 1 až 2 pracovné dni. Vždy sa uistíme, že vaše tabletky vám budú doručené čo najrýchlejšie, pretože vieme, aké dôležité sú pre vás vaše tabletky.

Ak ste úspešne objednali z nášho obchodu a poskytnete všetky požadované podmienky, ktoré od vás požadujeme, jednoducho okamžite pokračujeme s vašou dodávkou. E-mailom alebo telefonicky vám vždy pošleme sledovacie číslo, aby ste si mohli skontrolovať stav vašej objednávky.

Svoju faktúru si môžete kedykoľvek skontrolovať prostredníctvom e-mailu, vždy, keď od nás zadáte objednávku, vždy vám pošleme faktúru a túto objednávku na váš e-mail

Môžete si u nás tiež bezplatne vytvoriť účet, aby ste videli svoje faktúry s históriou objednávok, stiahli a vytlačili si faktúru priamo z účtu, ktorý ste si vytvorili

INFORMÁCIE O PLATBE

Platba objednávky je prevzatá z  vás alebo prešla banka a platbu prijmete a potvrdíte iba vy, a to platným bankovým prevodom k nám alebo na paypal

Zoznam želaní je funkcia elektronického obchodu, ktorá umožňuje kupujúcim vytvárať prispôsobené kolekcie produktov, ktoré si chcú kúpiť, a ukladať ich do svojho používateľského účtu pre budúce použitie. Zoznamy želaní označujú záujem zákazníka o produkt bez okamžitého úmyslu ho kúpiť.

Ak ste dostali nesprávny produkt alebo poškodený produkt, jednoducho nás kontaktujte s fakturačnými údajmi a čo najrýchlejšie urobíme zvyšok, ktorý je potrebný, aby ste dostali svoj správny produkt bez poplatkov.

Objednávku u nás môžete kedykoľvek zrušiť alebo zmeniť. V prípade, že objednávku zrušíte, peniaze vám vždy vrátime späť.

Sledovanie zásielky je služba, ktorú ponúkajú prepravné spoločnosti, ktorá zobrazuje aktuálny stav zásielky počas prepravy. Môžete sa pozrieť na našu definíciu stavu: Nenájdené / V preprave / Vyzdvihnutie / Nedoručené / Doručené / Upozornenie / Platnosť vypršala. Po dokončení sledovania zobrazíme stav podľa všetkých podrobných informácií o sledovaní.